Sepet

300₺ VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

Hakkımızda

Gondikci.com, yetişkin marketi sektörüne yeni bir çehre katma hedefiyle doğmuş bir markadır.

Kalitesiz ve sorunlu alışverişe yeni bir alternatif arıyorsunuz...

...ve Gondikçi'nin hikayesi başlıyor...

Gondikci.com yetişkin marketi sektörüne yeni bir çehre katma hedefiyle, kalitesiz ürün ve yetersiz hizmete tepki olarak doğmuş olan OES MEDİKAL HEDİYELİ EŞYA ELEKTRONİK PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ. firmasına ait bir sitedir.

Gondikci.com müşterilerinin mahremiyetini korumak için tüm önlemlerini almış;  son derece sistematik, profesyonel ve özenli çalışmayı misyon edinmiştir.

Sektördeki eksikleri ve müşterilerinin ihtiyaçlarını takip ederek Avrupa ve Amerika’dan ithal ettiği patentli, güvenilir, sağlıklı ve kaliteli ürünleri sizlerin hizmetine sunmaya büyük bir özveriyle devam ediyoruz.

fghfg 1
cgbfb
İlk tık'tan itibaren kusursuz deneyim...

Rahat ve mutlu olmanız için varız.

Seks shop sektöründeki zorlukları ve sorunları yıkmak, online alışverişlerdeki olumsuz sonuçları yaşatmamak için büyük bir özveriyle, canla başla çalışan; profesyonel, sektörde uzman ve güleryüzlü personel ile hizmet vermekteyiz.

Gondikçi’de, herkesin mutlu ve sağlıklı bir cinsel yaşamı hak ettiğine inanıyoruz. Kullanmak istediğiniz ürünleri nasıl keşfedeceğiniz ve bu ürünler için nasıl alışveriş yapacağınız konusunda sorun yaşamak zorunda kalmamalısınız. Bu nedenle, uygun fiyatlarla kaliteli ürünlerle herkesin zevkine ulaşmasını sağlayarak genel olarak harika bir deneyim sunmak, görevimizdir. 

Kaliteli cinsel yaşam herkesin hakkıdır...

Biz de bunu sağlamak için buradayız.

Gondikçi, kişisel cinselliğinizi ve cinsel zevkinizi artırarak en iyi seks hayatını yaşamanızı sağlamak için burada.

so sedue AAWBPVK
Gondikci.com her zaman güvenerek alışveriş yaptığım, özelime saygısı olan ve işini çok iyi yapan bir firma. Bu zamana kadar hiçbir problem yaşamadım, canlı destekten tüm sorularıma özveriyle cevap veriyorlar. Ürünlerin tamamı patentli marka, bu durum sağlık için oldukça önemli.
a65832155622ac173337874f02b218fb
Yelda Sevim
Mersin, TR
Biz erkekler için yetişkin alışverişleri yapmak her zaman zor olmuştur, ancak gondikçi bu sorunu ortadan tamamen kaldırıyor. Müşteri temsilcisi büyük bir profesyonellikle yardımcı oluyor ve güven veriyor. Ayrıca ürünleri de dünyaca ünlü patentli markalar. Gördüğüm en uzman ekip, kendilerine teşekkür ediyorum.
802043 man 512x512
Emre Taştan
Çanakkale, TR
Tüm Türkiye’ye Ücretsiz Kargo

300₺ ve üzeri alışverişlerde

Dünyaca Ünlü Markalar

En kaliteli, dünyaca ünlü markalar

Gizli Gönderim

Mahremiyetinize saygılıyız.

100% Güvenli Ödeme

Havale / EFT / (Yakında) K. Kartı